модель: BS160i-SP
Зварювальний генератор з невеликим двигуном 120A
протягом 25 днів час доставки після отримання депозиту!
Представляючи BISON 120A невеликий зварювальний генератор з двигуном створено для зварювальників, підрядників та промисловості BISON, провідний завод з виробництва зварювальних генераторів. Незалежно від того, чи шукаєте ви рішення безпосередньо від заводу, оптові замовлення чи послуги з виготовлення на замовлення, BISON може це все забезпечити.
риси
A Зварювальний генератор з двигуном 120A – це портативний зварювальний апарат із вбудованим генератором, призначений для забезпечення як зварювальних можливостей, так і допоміжного електропостачання у віддалених місцях або на робочих майданчиках. Працює від бензинового або дизельного двигуна та забезпечує зварювальну потужність 120 А, що робить його придатним для виконання зварювальних завдань легкого та середнього навантаження. 120A малий зварювальний генератор має компактний дизайн 470 × 405 × 430 мм і важить лише 27.5 кг, що забезпечує легке транспортування та швидке розгортання.
Чудові якості
працює на BISONЗавдяки високопродуктивному двигуну BS170F цей зварювальний генератор з двигуном забезпечує виняткову довговічність та стабільну роботу за... 3000 хв для 50 Гц або 3600 хв для застосувань 60 Гц.
BS160i-SP зазвичай використовується в будівництві, виробництві, технічному обслуговуванні та промислових сферах, де постачання електроенергії обмежене.
Призначений для тривалого використання зварювальний генератор з двигуном особливості a 3.6-літр паливний бак, що дозволяє вмістити до 1.8 годин безперервного повноцінного використання.
специфікації
| ВИХІД | |
| Номінальна потужність | 1.0 кВт |
| Максимальна потужність | 1.1 кВт |
| Фаза | Однофазний |
| Змінна напруга | Залежить від напруги у вашій країні |
| Однофазний струм змінного струму | Потужність ÷ використання напруги |
| Номінальний зварювальний струм | 24 В постійного струму / 120А |
| частота | 50 / 60 Гц |
| 100% час безперервної роботи завантаження | 1.8 H |
| ДВИГУН ТА ВИКИДИ | |
| Тип двигуна | 1-циліндровий, 4-тактний, з повітряним охолодженням, вертикальний |
| Назва моделі двигуна | BS170F |
| Діаметр × Хід | 70 × 55 мм |
| Об'єм двигуна | 212 CC |
| Оберти двигуна | 3000 (50 Гц) / 3600 (60 Гц) об/хв |
| Відновити початок | Так |
| АЛЬТЕРНАТОР | |
| Матеріал намотування | 100% мідна обмотка |
| Коефіцієнт потужності | 1.0 (однофазний) |
| FUEL SYSTEM | |
| Тип палива | Бензин |
| Ємність паливного бака | 3.6 L |
| Ємність масла | 0.6 L |
| УПАКОВКА | |
| Розміри коробки | 470 × 405 × 430 мм |
| Вага нетто генератора | 27.5 КГС |
| Вага брутто коробки | 30 КГС |
необов'язковий
Бензинові генератори відкритого типу понад 5 кіловат слід обрати цей варіант.
колеса та ручки
легко переміщати генератор
Бензинові генератори відкритого типу понад 5 кіловат слід обрати цей варіант.
електричний та дистанційний запуск
легко запустити генератор
Клієнти, які мають елітне прагнення генератора слід обрати цей варіант.
цифровий індикатор
легко контролювати генератор
Генератори понад 7 кіловат або є трифазна напруга слід обрати цей варіант.
промислова розетка
потужність для промислового використання
Коли ви берете генератори як резервне живлення, ви можете обрати це. ATS не потрібен для малих кіловат.
ATS
автоматичний запуск без необхідності втручання людини
завод
огляд
як ми перевіряємо зварювальний генератор
Забезпечити краще зберігання енергії та інерції двигуном.
зазор маховика
Переконайтеся, що генератор змінного струму може стабільно видавати струм.
налагодження живлення
Забезпечте стабільність та герметичність паливного бака.
герметичний паливний бак
Переконайтеся, що герметичність генератора є стабільною.
повітряний зазор генератора
Переконайтеся, що герметичність головки блоку циліндрів не пошкоджена.
ущільнення головки блоку циліндрів
Забезпечте стабільне з'єднання між шатуном і колінчастим валом.
крутний момент шатуна
Переконайтеся, що з'єднання головки блоку циліндрів стабільне.
крутний момент головки блоку циліндрів
Переконайтеся, що крутний момент картера є правильним та однаковим для кожного двигуна.
крутний момент картера
Переконайтеся, що герметизація двигуна стабільна.
тест на герметичність
Переконайтеся, що з'єднання глушника надійне.
момент затягування глушника
Забезпечити стабільну роботу та вихід генератора.
комплексний тест продуктивності
Переконайтеся, що напруга генератора стабільна.
перевірка напруги
Переконайтеся, що генератор не має косметичних дефектів.
зовнішній вигляд, остаточна перевірка
Переконайтеся, що ми не пропустили жодних аксесуарів у коробці.
перевірка зважування
Добре упаковано та забезпечує безпеку генератора.
упаковка
підтримкою
гарантія
※ Наші зобов'язання:
Шановний клієнте, дякуємо, що звернули увагу на наш генератор. Ми твердо впевнені в якості та продуктивності нашої продукції, тому наша гарантія — це більше, ніж просто усна обіцянка чи документ, це наше зобов'язання щодо якості. Ми невпинно працюватимемо над тим, щоб кожен ваш генератор був ретельно перевірений та ретельно виготовлений!
※ Гарантійний термін: 1 роки після дати надання банківської накладної.
※ Гарантійне покриття: Нелюдські фактори, пошкодження, спричинені машиною, її власними проблемами якості.
※ Як ми виконуємо нашу гарантію:
Ситуація 1 Зручно замінювані запасні частини пошкоджуються протягом гарантійного терміну → Ми надаємо нові запасні частини безкоштовно та відправляємо їх з вашим наступним замовленням.
Ситуація 2 Проблема з якістю невеликих партій протягом гарантійного терміну: Ви надаєте своєму клієнту новий генератор безкоштовно → Ми надамо вам знижку на наступне замовлення, що відповідає вартості сильно пошкодженого генератора.
Ситуація 3 Проблема з якістю великих партій, якщо ви купуєте BISON бренд протягом гарантійного терміну: Ви спочатку надаєте своєму клієнту новий генератор безкоштовно → Ми надішлемо техніків до вашої країни для безкоштовного ремонту цих машин.
Ситуація 4 Проблема з якістю великих партій, якщо ви купуєте генератор власного бренду протягом гарантійного терміну: Ви спочатку надаєте клієнту новий генератор безкоштовно → Ми компенсуємо вам витрати партіями в майбутніх замовленнях.
Сервіс OEM
※ Розмір команди дизайнерів: 10 дизайнерів.
※ Що ми можемо для вас розробити: наклейка, картон, логотип, плакат…
※ Час, необхідний для розробки дизайну після отримання вашого депозиту
Дизайн наліпки: протягом 2 днів
Дизайн картону: протягом 2 днів
Логотип: протягом 1 дня
Плакат: протягом 1 тижня
......
агентське обслуговування
※ Як стати BISON агент: досягти замовлень на суму понад 1 мільйон доларів США BISON брендових продуктів протягом одного року.
※ Що ви можете отримати, ставши агентом:
Ми допоможемо вам у будівництві BISON супермаркет магазин на місці
Надамо вам безкоштовні стелажі та вітрини
Надаємо вам безкоштовні послуги з дизайну декору.
......
※ Водночас, насолоджуйтесь неперевершеною VIP-гарантією та обслуговуванням!
митні служби
※ Ми можемо знайти для вас найдешевшу ціну на морське перевезення.
※ Ми можемо знайти для вас місцевого агента з митного оформлення.
※ У деяких особливих випадках ми можемо заощадити вам на імпортних тарифах.


